Açıklama

Manuel Döner Kapı kendine özgü profil sistemi ile üç veya dört kanatlı olarak yapılmaktadır. Döner kapı kanatlarının üst, alt ve yan kenarlarının üzerine takılan at kılı fırçalar sayesinde cam ve alüminyum çizilmeden,kapının çalışması esnasında istenmeyen toz, rüzgar ve haşerelerin içeriye girmesi engellenir. Tavan kısmı alüminyum levha kaplamalı olup,istenildiğinde açılarak mekanik bölümüne kolaylıkla ulaşılabilinmektedir.
Bakım ve servis rahatlıkla geçişe engel olmadan sağlanmaktadır, istek  doğrultusunda  manuel  kilit  sistemi  uygulanmaktadır.

Özellikler

Üretici Firma Menşei:

 Türkiye

Üretim yeri:

 Türkiye

Firma ve Malzeme Kalite sertifikaları:

 ISO, CE

Koruma sınıfı:

 IP 54

Gürültü seviyesi sınıfı:

 A Sınıfı (70 db 'den düşük)

Sistem çalışma sıcaklık aralığı:

 Sistem -20 ◦C ile +60 ◦C arasında çalışır.

Kanat adedi:

 3 veya 4 kanatlı

Kanat camları:

 8.76 mm şeffaf lamine

Yan duvar camları:

 8.00 mm şeffaf temperli

Profil rengi:

 Naturel Mat Eloksal, Renkli Mat Eloksal, istenilen RAL renginde mat veya parlak elektrostatik toz boyalı, mat veya parlak paslanmaz veya özel paslanmaz olarak imal edilmektedir.

Hareket sistemi:

 Sistem altta yerden yüksekte alt kovan içinde bulunan yataklama rulmanları sayesinde rahatça hareket etmektedir. Hareket rulmanları yerden yüksekte çalıştığı için zamanla etkili olan toz, kir ve sudan etkilenmemektedir. Üst tavanda hareketi sağlayan yataklama sistemi çok yönlü harekete sahip rulmanla sağlanmakta ve bu da kullanım ömrünü çok uzun sürelere getirmektedir. Hareket aksamı yüksek trafik yüklerine ve çalışma sıklığına göre dizayn edilmiştir.

Otomatiğe uygun manuel döner kapı:

 Opsiyonel

Kanatların katlanma özelliği (Break-out):

 Opsiyonel

Kanatlardaki rüzgar izolasyonu:

 Kanatlarda at kılı doğal fırça kullanılmaktadır.

Kanopi iç tavan:

 Tavan baklava desenli alüminyum panellerle kaplamalıdır ve istenildiğinde açılarak kanopi bölümün de bakım ve kontrol yapılabilmektedir.

Aydınlatma:

 Paslanmaz çerçeveli ledli aydınlatma lambaları bulunmaktadır. Bu lambalar açma-kapama anahtarı vasıtası ile istenildiği zaman yakılıp söndürülebilmektedir.

Kilitleme sistemi:

 Manuel gece kiliti ile kilitlenmektedir.