Açıklama

EI120 otomatik yangın perdeleri (sulamalı). En uygun yenilikçi seçenek, yangın çıktığında binayı güvenli bölümlere ayırarak duman, karbonmonoksit ile alev akışını engellemektir. Bölgenin kontrol altına alınmasına, insanların başarıyla tahliye edilmesine olası zararları azaltmaya ve yangın kaynağının yok edilmesine imkan sağlar.

Özellikler

ÖZELLİKLER

  • Fire-Marc Shield yangın perdeleri, yangın çıktığında binayı güvenli bölümlere ayırarak duman, karbon monoksit ile alev akışını engellemektedir. Bölgenin kontrol altına alınmasına, insanların güvenli olarak tahliye edilmesine, olası zararları azaltmaya ve yangın kaynağının yok edilmesine imkkan sağlar.
  • Alarm sinyali çalıştığında perde, gravigen sistemi yardımı ile ve alt şerit ağırlığının da ektisi ile otomatik olarak iner. Perdenin yukarı çıkışı elektrik motoru yardımıyla olur. Ayrıca mevcut olan bağımsız aki sayesinde, elektrik kesilmesi durumunda system 72 saat boyunca işlevselliğini korur.
     
  • Perdenin iniş hızı 0,15-0,20 m/sn olup tercihe göre ayarlanabilir.

 

KUMAŞ
 

Malzeme:

Firetex 1100 (Perde kumaşı tek katmanlıdır)

Kumaş Ağırlığı:

660 g/m2
Toplam Ağırlığı: 680 g/m2


KUTU

1.5 mm kalınlığında galvanizli çelik sacdan üretilmiştir. Kutu kenarlarının hava geçirmemesi ve şaft motor torkunun algılanması için kutu, her iki taraftan kapak ile kapatılmıştır.  Kutunun boyutları kapatlıan açılığın boyutlarına bağlıdır.

RAYLAR

Galvanizli çelik sacdan üretilmiştir. Profil kalınlığı 2mm dir.
 

OPSİYONEL SEÇENEKLER

  • EI120 Premium model de talep edilir ise tesisde mevcut olan sprinkler sisteminden su kullanılabilir. Su kullanıldığında 1 mt 0,08 I/dak. Su tüketimine ihtiyaç duyulmaktadır.
     
  • Talep edilir ise küçük kapı (cep) eklenebilir.