0(216) 660 07 07
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yüksek Hızlı PVC Kapı Ürün Tanıtımı

Yüksek Hızlı PVC Kapı Ürün Tanıtımı

Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Yüksek Hızlı PVC Kapı , üstün tasarımlarıyla giriş-çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen üstün teknoloji ürünü kapılardır. Hızlı geçiş gerektiren ortamlarda zaman ve enerji kaybını önleyen, çalışma güvenliğini gaz, gıda, toz, iklimlendirilmiş alanın korunmasını sağlayan fonksiyonel kapı çözümleridir.

Hızlı PVC kapı özellikleri

Sistemlerimiz iç mekan ve dış mekan montajları için farklı modellere sahip olup ana gövde değişik renklerde Polyester perdeden oluşmaktadır. Kapı montaj sahasının aydınlatması amacıyla kapı perde gövdesine yapılan PVC pencere uygulamalarımız mevcuttur. Sistemlerimiz her türlü güvenlik düzeneğine sahip olup kontrol üniteleri aracılığı ile tesisinizin mevcut güvenlik devrelerinden ikaz alabilir ve ikaz gönderebilir ve her türlü açma kapama sistemi ile kullanılabilir. (buton, radar, fotosel, ipli açma, manyetik alan dedektörü, uzaktan kumanda vs.)

Yüksek Hızlı PVC Kapı

Yüksek hızlı tip kapılar yükleme ve depo bölümleri arasında yüksek yoğunlukta forklift geçişleri ve yükleme dış depo kapılarında kullanılmak üzere üretilmiştir. Metal Yapı Taşıyıcı dikme rayları, ana şaft ve dişli sistemler galvanizden oluşmaktadır. Rüzgar yüklerine karşı ve kapı stabilitesi açısından pvc perde birleşim noktalarında borular kullanılarak kapı gerginliği ve dayanımı üst seviyeye çıkarılmıştır.

Kapı ile ilgili daha fazla detay ve özellikler için çağrı merkezimizden yada iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. kataloglar bölümüne göz atarak daha fazla kapı hakkında bilgi alabilirsiniz. Ve dilerseniz kataloglarımızı indirebilirsiniz.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish