0(216) 660 07 07
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yükleme Platformu

Yükleme Platformu

Yükleme Platformları

Yükleme platformu endüstriyel yapılarda kullanılmak amacı ile üretilmiştir. Bu platformlar kaymayı engelleyici üst sacdan oluşmaktadır ve bu sayede yüzeyde oluşabilecek kaymaları engellemektedir. 3 fazlı motor sistemine sahip olan motorları ile yüksek dayanıklılık sağlamaktadır. 24 DC çalışma voltajına sahip bu ürün kullanım durumunda oldukça tasarruf sağlamaktadır. Kontrol panosu İP 55 koruma sınıfına dahildir ve bu sayede yüksek korumaya sahiptir. Yükleme kapasitesi 4 ton kadardır ve ürünü dilediğiniz bir renk ile talep edebilirsiniz. Bu ürünlerin çalıştırma üniteleri alt tabanda olmasından dolayı her hangi bir darbede üstün koruma sağlamaktadır. Yükleme platformları ve yükleme rampaları ile ilgili teknik detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Daha fazla teknik detay için iletişim sayfamızı ziyaret ederek satış ekibimize ulaşa bilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Yükleme platformları üst plakası kaymayı engelleyici yüzeyli sacdan oluşmaktadır.
  • 380 V -50 Hz. 3 fazlı motor sistemine sahiptir.
  • 24 V DC çalışma voltajı
  • Kontrol panosu iP 55 koruma sınıfı
  • Çalıştırma ünitesi alt tabandadır
  • Yükleme kapasitesi :4000 Kg.
  • RAL 5018 rengindedir.

Ürün Görselleri

Yükleme platformu ile ilgili bir kaç görsele alt kısımdan ulaşabilirsiniz, daha fazla görsel için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Yükleme platformu ile ilgili daha fazla detay için katalog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İletişim bölümüne giderek dilerseniz e -posta yolu ile bizlere ulaşabilir dilerseniz de telefon ile ulaşabilirsiniz.

Kataloglarımızın dijital versiyonlarına ulaşmak için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Mailiniz ulaştığında otomatik olarak kataloglar tarafınıza gönderilecektir.

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish