0(216) 660 07 07
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Firma Tarihçesi

Siber Yapı 1997 yılından itibaren dünyanın en kaliteli markaları ile çalışarak, teknik bilgi, teknolojisi ve kusursuz hizmet anlayışı ile birçok başarılı projeye imza atmaktadır. Proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar uzman kadrosu ile “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu”ilkesini benimseyerek kısa bir süre içersinde sektörün öncü firmaları arasına girmiştir.

Neden Siber Yapı?
Firmamızın yasalara ve ahlaki değerlere bağlı olarak Dünya ekonomisine güç katması
Siber Yapı Hakkında

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmaktadır. Ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olarak “Gerçek kalite, iyi hizmettir” anlayışı ile müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır. Ticaret merkezleri, kamu binaları, alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller, bankalar, fabrikalar, mağazalar gibi bir çok mekanda güven veren kaliteli hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz
Güvenlik alanında yarım asrı aşkın tecrübemizle; sürekli kendimizi yenileyerek zamanın ötesine geçen ürün ve hizmetlerimizle fark yaratmak, kullanıcılarımızı dış dünyaya karşı koruyarak, daha güvenli ve huzurlu mekanlar yaratmak, sürekli gelişim anlayışıyla, modern teknolojiyi kullanarak, kendine özel kilit sistemleri ve silindirleri ile otomatik kapı sistemlerinde akla gelen ilk ve enlerin markası olmayı sürdürmek.

Vizyonumuz

Otomatik kapı sektörünün Türkiye’deki yaratıcısı ve en önemli markası olan Siber Yapı yaratıcı ve öncü marka olarak; ‘güvenliği ve kaliteyi’ kusursuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmak, satış sonrası hizmetiyle de kullanıcısının her zaman yanında olmak, üretim ve satış hacmiyle ‘öncü kapı üreticisi’ ve sektörde ‘ilk’lerin yaratıcısı olmaya devam etmek, büyük projelerde referans noktası olmayı sürdürmek, kullanıcılarının en üst seviyede güvenlik sağlayan, aşımesı en güç olan Otomatik Kapı Sistemlerini güven ve huzur içinde kapatmalarını sağlamak.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish