Siber Çalışanları 2020 Yılını Hep Birlikte Kutladı

Siber Çalışanları 2020 Yılını Hep Birlikte Kutladı

30.12.2019

Sektörün öncü firmalarından Siber Otomatik Kapı Sistemleri, “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkesini benimseyen Siber Otomatik Kapı sahipleri, çalışanlarıyla yeni yıl yemeğinde buluştu.
Ataşehir’de bir restorant’ta verilen yılbaşı yemeğinde, firma yetkilileri davete katılan çalışanlarıyla yakından yakından ilgilenerek sohbet ortamında güzel bir gece yaşadılar.
Aile şirketi olan Siber Otomasyon AŞ Genel Müdürü Makine Mühendisi Atilla Kılıç firma ve çalışmalarıyla ilgili basın mensuplarıyla yaptığı özel sohbette firmanın kuruluşu ve gelişme süreci ile yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Siber Otomasyon AŞ Genel Müdürü Kılıç AR-GE ve yeni proje çalışmalarını da basın mensupları ile paylaştı.

Önemli bir projeleri olduğuna işaret eden Siber Yapı Otomasyon AŞ Genel Müdürü Makine Mühendisi Atilla Kılıç, kendisine ait projenin AR-GE çalışmasının sürdüğünü kaydederek; “Şu anda çok ciddi bir Ar-Ge çalışması içindeyiz. Dünyada eşi benzeri olmayan sistemler üzerinde çalışmamız var. Projenin tamamı bana ait. Tamamıyla enerji tasarrufu sağlayan insan sağlığı açısından çok büyük önem arz eden, emniyet faktörleri açısından çok büyük öneme sahip yeni bir ürün tasarlama aşamasındayız. Bu konuda KOSGEB ve TUBİTAK ile ilgili bir çalışma yürütüyoruz.  Bu kurumların desteğini alabilmek için başvurumuzu yaptık. Destek verirlerse bizde bütün dünyaya ve Avrupa’ya patenti bize ait olan böyle başarılı bir ürünü satmaktan gurur duyarız” şeklinde ifade etti.