0(216) 660 07 07
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biene Kapı Yüksek Hızlı PVC

Biene Kapı Yüksek Hızlı PVC

 Biene Kapı Yüksek Hızlı PVC

SİBER YAPI Yüksek Hızlı PVC Kapılar, üstün tasarımlarıyla giriş-çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilen üstün teknoloji ürünü kapılardır.

Hızlı geçiş gerektiren ortamlarda zaman ve enerji kaybını önleyen, çalışma güvenliğini gaz, gıda, toz, iklimlendirilmiş alanın korunmasını sağlayan fonksiyonel kapı çözümleridir.

Sistemlerimiz iç mekan ve dış mekan montajları için farklı modellere sahip olup ana gövde değişik renklerde Polyester perdeden oluşmaktadır. Otomatik kapı sistemlerinde, en hızlı kapılardan olan ve üretimden kullanım aşamasına kadar oldukça pratik ve kullanışlı kapılardır. Ürün yerli üretimdir.

Kapı montaj sahasının aydınlatması amacıyla kapı perde gövdesine yapılan PVC pencere uygulamalarımız mevcuttur. Biene kapı yüksek hızlı pvc olduğundan dolayı çok rahat bir şekilde kullanım performansı sağlamaktadır.

Yüksek Hızlı PVC

Sistemlerimiz her türlü güvenlik düzeneğine sahip olup kontrol üniteleri aracılığı ile tesisinizin mevcut güvenlik devrelerinden ikaz alabilir ve ikaz gönderebilir, her türlü açma kapama sistemi ile kullanılabilir. (buton, radar, fotosel, ipli açma, manyetik alan dedektörü, uzaktan kumanda vs.)

Yüksek hızlı tip kapılar yükleme ve depo bölümleri arasında yüksek yoğunlukta forklift geçişleri ve yükleme dış depo kapılarında kullanılmak üzere üretilmiştir. Metal Yapı Taşıyıcı dikme rayları, ana şaft ve dişli sistemler galvanizden oluşmaktadır. Rüzgar yüklerine karşı ve kapı stabilitesi açısından pvc perde birleşim noktalarında borular kullanılarak kapı gerginliği ve dayanımı üst seviyeye çıkarılmıştır.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish